(کارشناس هماهنگ کننده ساپا)

آدرس پستی:

تلفن دفتر     :  66409340-021 (تماس­های کاری و قرار ملاقات)

تلفن   VoIP :  91091590-021 (بازاریابی و CRM و باشگاه مشتریان)

اینستاگرام     :     WWW.INSTAGRAM.COM/SAPA.APP

آدرس سایت  :                  WWW.SAPAGROUPS.IR

ماموریت و بیوگرافی

مینا طحانی هستم (متولد 1372)، مهندسی کشاورزی گرایش آب در دانشگاه صنعتی شاهرود خوندم و علاقه ای به خواندن برای ارشد نداشتم چون اعتقاد دارم که پیشرت از طریق دانشگاه بدست نمیاد، بلکه باید در محیط کاری و به صورت عملی این امتیاز رو کسب کرد. بعد از فارق التحصیلی به کار هنری به عنوان سرگمی مشغول شدم.

به صورت کاملا اتفاقی با شرکت ســاپــا آشنا شدم و برای اولین بار کارم در محیط بیرون از خونه رو با ســاپــا تجربه کردم. به عنوان تایپیست اطلاعات اپلیکیشن در شرکت استخدام شدم. با توجه به وسواسی که در انجام کار ها دارم حتی تایپ کردن کارت های بانک اطلاعاتی رو با دقت خیلی زیادی انجام میدادم. و بعد از مدتی سمت من به کارشناس اطلاعات شرکت تغییر پیدا کرد. که وظیفه بررسی اطلاعات و مدیریت دوستانی که اطلاعات را جمع آوری و تایپ میکردند رو به عهده داشتم. این اطلاعات رو پردازش میکردم و به مسئول اپلیکیشن (کارشناس راهبری) ارائه میدادم.

بعد از مدتی سمت من به کارشناس راهبری تغییر پیدا کرد و مجبور شدم در مدت زمان کوتاهی تمام آنچه که همکار قبلی من انجام داده بود رو یاد بگیرم و به بهترین شکل ارائه بدم که خوشبختانه سرافراز از این امتحان بیرون اومدم.

در یک دوره ای کار من تلفیقی از تایپیست، کارشناس اطلاعات و کارشناس راهبری شرکت بود. که کم کم مسئولیت آموزش به همکاران جدید ، استخدامی، هماهنگی جلسات، آموزش CRM، هماهنگی کلاس های آموزشی، سمینارها و … به من اضافه شد. این موضوع که در مدت زمان بسیار کوتاهی اینجوری رشد کردم، مسئولیت به من سپرده شد، حجم اطلاعات بالایی به من اضافه شده و … خلاصه جا و جایگاهی پیدا کردم بودم، عملا باعث افتخار من بود و هست.

شعار همیشگی ما تو ســاپــا “از مشاوره تا اجرا ” است بعلاوه رشد مستمــر، که همین موضوع از درجا زدن همه کارمندان جلوگیری میکند.

همیشه در تمام مراحل زندگی سعی کردم که در عین اینکه کمک گیرنده باشم ، کمک دهنده نیز باشم.

ما اینجا هر روز برنامه های آموزشی برای همکاران ســاپــا داریم و همین موضوع باعث رشد و پیشرفت روزافزون همه این گروه می باشد.

ارسال پیغام