درباره من

آدرس پستی:

پائین تر از چهارراه ولیعصر، جنب بانک پارسیان، ساختمان وفا طبقه دوم واحد 203 و 206

وب سایت:
شماره تماس:

09126844310  (انتقادات و پیشنهادات)

ماموریت و بیوگرافی

وحید ملاحسین چینی فروش هستم (متولد 1354) مهندسی مکانیک رو در دانشگاه امام حسین (ع) خوندم و از ابتدای تحصیل در شرکت­های صنعتی با مسئولیت نقشه­کش مشغول به کار شدم به همین علت لیسانس رو 6 ساله گرفتم ولی قبل از گرفتن مدرک لیسانس مدیرکارگاه بودم و جانشین مدیر پروژه و خیلی زود وارد فضای مدیریتی در حوزه توسعه تاسیسات نفت و گاز فراساحل شدم. این ورود بی مطالعه به حوزه مدیریت موجب ایجاد انگیزه جهت مطالعه در حوزه­های مدیریت شد به همین علت در دانشگاه تهران MBA خوندم و در حال حاضر دانشجوی رشته DBA گرایش استراتژی دانشگاه تهران هستم.

کم کم از فضای اجرایی دور شدم و الآن مدت 4 سال است که تقریبا تمام تمرکزم رو برای مشاوره و رشد کسب و کارهای کوچک گذاشته­ام. تو همین مسیر و جهت موفقیت بیشتر با همکاری دوستان و جوانترهای با انگیزه یک تیم درست کردیم که ثبت رسمی داریم و شرکت و تشکیلات مرتب و دفتر صمیمی و محیط کار خودمونی به اسم ساپا شامل بیش از 20 نفر که انواع تجربه و تحصیلات رو میشه بین بچه­ها پیدا کرد به همین علت است که برای کمک به انواع بنگاه­های اقتصادی کوچک تجربه­های خوبی داریم چون تنوع دیدگاه و تجربه داریم و تونستیم هم­افزایی ایجاد کنیم بعلاوه ارتباطات خوبی از دانشگاه گرفته تا کارگاه­های کوچک و دلالان مختلف داریم. شعار بیرونی ما از مشاوره و تا اجرا است و واقعا هم لباس کار پوشیده کنار کارفرماها بوده و هستیم.

اما شعار داخلی ما آموزش مستمر است و همه بچه­های ساپا در کنار کار باید در حال گذراندن دوره­های مختلف و آموزش باشند حتی خودم که از همه بزرگتر هستم. جالب­تر اینکه ما بین تیم برای همدیگه خیلی منظم و جدی دوره­های آموزشی داریم.

جهت مشاوره از ابتدا صنعت خاصی مورد نظر ما نبود اما با توجه به ارتباطات همکاران بیشتر با تولیدکنندگان پوشاک کار کردیم، تا جایی که تیم ساپا رو همه تولیدکنندگان پوشاک اعم از مردانه و زنانه و بچگانه و کیف و کفش و … خلاصه همه می­شناسند.

اما در کنار پوشاکی­ها تجربه­های خوبی در حوزه­های مختلف داریم از تولید تم­تولد گرفته تا تعمیرگاه خودرو، کارخانه تولید روغن موتور، واردات مواد اولیه پخت لاستیک و صادرات پوشاک و روغن و دوده و حتی راه­اندازی کارخانه تولید شمع در امارات … الآن که اینا رو نوشتم خودم خندم گرفت و احساس اعتماد به نفس کردم.

گواهینامه تربیت مشاور مدیریت تکاپو