دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

طبق گفته مجله فوربز نیل پتل که جزو 10 دیجیتال مارکتر برتر دنیاست به این سوال که دیجیتال مارکتینگ چیست؟ به این صورت پاسخ میدهد که:
هرگونه فروش و بازاریابی که از طریق سیستم های الکترونیکی انجام میشود دیجیتال مارکتینگ میگوند.
پس با توجه به این موضوع دیجیتال مارکتینگ مفهوم جدیدی نمیباشد. نکته جالب توجه اینجاست که اولین بازاریابی دیجیتالی مربوط به 100 سال پیش میباشد.
همان طور که میدانید رادیو سال 1896 اختراع شد. تقریبا 10 سال طول کشید تا به صورت عمومی بین مردم رواج پیدا کند. همین سبب شد تا فروشندگان محصول به فکر تبلیغ محصولاتشان در رایو بیوفتند.

شما در این روش با استفاده از ابزار دیجیتال با سرعت و دقت بیشتری مخاطبین خود در ارتباط خواهید بود. هر یک از کمپین‌های تبلیغاتی با توجه به بودجه شما در بازه های زمانی مشخص هزینه شده و در هر زمان قابل برنامه ریزی و تغییر هستند. بعلاوه شما قادر به تفکیک مشتریان خود در این نوع بوده و می توانید نتایج آن را از طریق آزمایش های گوناگون بسنجید.

با وجود گستردگی این بحث، اغلب شرکت ها و افرادی که نیاز به تبلیغات دارند، این موضوع را به یک شرکت تبلیغاتی که در حوزه مشخص سنتی، دیجیتال یا هر دو فعالیت می کند محول می نمایند. بدین ترتیب انجام این پروژه بصورت کاملا تخصصی انجام می شود. گروه تجاری ساپا شامل مجموعه ای از افراد متخصص در حوزه های مختلف استفاده از ابزار دیجیتال جهت مدیریت و بهره برداری بهتر از کسب و کارهاست. جهت مشاوره در خصوص کسب و کار خود با ما تماس بگیرید.

مقاله

دیجیتال مارکتینگکسب و کارمشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *